Zapraszamy na wczasy !Augustyna donosi

OW AUGUSTYNA - Jastarnia | Willa AUGUSTYNA - Jastarnia | OW ŻEGLARZ - Jastrzębia Góra
Rezerwacja | Cennik | Dojazd | O Półwyspie | O nas | Sznurki | Teneryfa | Księga Gości
Widok na morze | Pogoda | FAQ | DVD | FotoGaleria | Donosy | Pomoc | Kontakt

***** Donosy prosto z plaży w Jastarni *****

Donosy pochodzą z plaży przed OW Augustyna w Jastarni.
Wiadomości z poprzednich lat znajdziecie w archiwum.
Donosy sponsoruje Apartament La Perla w El Medano.
Znajdź nas na:

Facebook:
Facebook - Augustyna.pl

Youtube:
Youtube - Kanał Augustyna.pl


Vimeo:
VIMEO - Kanał Augustyna.pl i SurfMedano.com

Donos z dnia 18-06-2018, a dokładniej z godziny 07:57
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelByło bez zmian, a teraz zmiany na okrągło: wczoraj najpierw bezwietrzny upał, potem sporo wiatry wieczorem. W nocy lekki deszcz, dzisiejszy ranek rześki i pochmurny, a popołudnie ma być znów ciepłe i słoneczne. Jutro 'Hawaje' czyli słońce, ciepełko i wiatr.

Donos z dnia 16-06-2018, a dokładniej z godziny 10:29
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Żar się bezchmurnego nieba bezwietrznie leje, a ciało przy ciele brązowieje! Ufff... jak gorąco, a jeszcze nie ma południa, czyli najgorętsze dopiero przed nami!

Donos z dnia 15-06-2018, a dokładniej z godziny 07:27
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelNadal bez zmian, czyli ciepło, słonecznie i plażowo. Miłośnicy plażingu są więc w siódmym niebie, a surferzy spoglądają na prognozy na przyszły tydzień i humor im się poprawia, bo dzisiaj raczej wiatru w żaglach czy latawcach nie poczują.

Donos z dnia 14-06-2018, a dokładniej z godziny 08:29
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelJeśli chodzi o pogodę, to dzisiaj jest po prostu pięknie, czyli bezchmurnie i bardzo ciepło. Od samego rana plaże zachęcają do spacerów, a potem do leżenia plackiem czy na boku. Jak kto woli. Mamy idealne warunki na intensywną biosyntezę melaniny, czyli inaczej mówiąc, można się "strzaskać się na heban", "spiec raka" lub najzwyczajniej w świecie opalić.

Donos z dnia 13-06-2018, a dokładniej z godziny 08:54
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelDzisiaj nadal pogoda bardzo spokojna, bezwietrzna i ciepła. Od czasu do czasu słońce, od czasu do czasu chmury. Padać nie powinno. Jutro więcej słońca...

Donos z dnia 12-06-2018, a dokładniej z godziny 09:52
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelTen, kto mówi, że nie lubi poniedziałków, powinien zobaczyć miniony poniedziałek. A właściwie PONIEDZIAŁEK, bo świeciło, grzało, wiało, a woda była cieplutka! Wszyscy surferzy mieli banany od ucha do ucha, tym bardziej, że o tłoku na wodzie nie ma jeszcze mowy. W odróżnieniu od dróg... ;-)

Donos z dnia 11-06-2018, a dokładniej z godziny 07:48
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelMoże to dziwnie brzmi, z radością donosimy, że w końcu po 8 tygodniach szczęśliwie doczekaliśmy się deszczu. Niezbyt dużo, ale nasze spalone słońcem trawniki odetchnęły z ulgą. Na tez się jakby trochę lżej oddycha, a będzie jeszcze lżej po południu, bo ma konkretnie zawiać z zachodu!

Donos z dnia 10-06-2018, a dokładniej z godziny 09:56
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelSłonko nadal świeci na błękitnym niebie grzejąc nas niemiłosiernie i bezwietrznie, czyli niezwykle upalne lato mamy tej wiosny. I nie zanosi się na jakąś diametralną zmianę. I tak trzymać!

Donos z dnia 09-06-2018, a dokładniej z godziny 09:17
Czerwiec, wczasy nad morzem, słońce, plaża i wiatr w Jastarni na Półwyspie Helskim widziane z okna OW AUGUSTYNACzerwiec, wczasy nad morzem, słońce, plaża i wiatr w Jastarni na Półwyspie Helskim widziane z okna OW AUGUSTYNA
Czerwiec, wczasy nad morzem, słońce, plaża i wiatr w Jastarni na Półwyspie Helskim widziane z okna OW AUGUSTYNACzerwiec, wczasy nad morzem, słońce, plaża i wiatr w Jastarni na Półwyspie Helskim widziane z okna OW AUGUSTYNA
Słońce zaszło, słońce wzeszło i dlatego od rana mamy upał, który zapowiada upał. I dobrze, bo jeśli nie teraz, to kiedy ma być gorąco...?

Donos z dnia 08-06-2018, a dokładniej z godziny 08:13
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelNa Półwyspie bez zmian, czyli bardzo słonecznie, bardzo gorąco, bardzo sucho i często bezwietrznie, czyli jednym słowem plażowo. Jutro rozpoczynamy sezon letni w OW AUGUSTYNA, a zatem z naszego punku widzenia kończy się długie zimowe rozleniwienie, a zaczyna intensywna praca... ;-)

Donos z dnia 07-06-2018, a dokładniej z godziny 06:29
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel
Może żar z nieba się jeszcze nie leje, ale ciało przy ciele na plaży i tak brązowieje, bo słońca i błękitu nieba ci u nas pod dostatkiem na naszym wąskim pasku piasku. Temperatura powietrza +22C to wprawdzie nie upał, ale o chłodzie też nie mam mowy. Tylko woda w morzu jeszcze troszkę zimnawa, ale słońce pracuje nad tym, więc nie ma tego chłodnego, co by na ciepłe nie wyszło.

Donos z dnia 05-06-2018, a dokładniej z godziny 13:44

Donos z dnia 04-06-2018, a dokładniej z godziny 15:45
Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelWczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep Hel Wczasy nad morzem czyli czerwiec, słońce, plaża i wiatr widziane z pokoju z widokiem na morze w OW AUGUSTYNA Jastarnia Półwysep HelNie dość że świeci i grzeje, to jeszcze wieje. Raj na ziemi, a właściwie na naszym wąskim pasku piasku. Może i wąski, ale najprawdziwszy raj. I to bez żadnej przesady.

Donos z dnia 01-06-2018, a dokładniej z godziny 08:57
W Helskim Raju, czyli 06-06-2015 w Jastarni na Półwyspie HelskimW Helskim Raju, czyli 06-06-2015 w Jastarni na Półwyspie Helskim
W Helskim Raju, czyli 06-06-2015 w Jastarni na Półwyspie HelskimW Helskim Raju, czyli 06-06-2015 w Jastarni na Półwyspie Helskim
Słońce świeci na bezchmurnym niebie, jest bardzo, ale to bardzo cieplutko, równie ciepły wiatr niezbyt mocno ale jednak wieje, a ludzie są uśmiechnięci - no powiedzcie sami, czyż nie jest pięknie w naszym Helskim Raju...?

Donos z dnia 01-06-2018, a dokładniej z godziny 08:46
Wczasy nad morzem czyli lato, słońce i plaża widziane z okna OW AUGUSTYNA w Jastarni na Półwyspie HelskimWczasy nad morzem czyli lato, słońce i plaża widziane z okna OW AUGUSTYNA w Jastarni na Półwyspie HelskimWczasy nad morzem czyli lato, słońce i plaża widziane z okna OW AUGUSTYNA w Jastarni na Półwyspie HelskimWczasy nad morzem czyli lato, słońce i plaża widziane z okna OW AUGUSTYNA w Jastarni na Półwyspie HelskimWczasy nad morzem czyli lato, słońce i plaża widziane z okna OW AUGUSTYNA w Jastarni na Półwyspie HelskimWczasy nad morzem czyli lato, słońce i plaża widziane z okna OW AUGUSTYNA w Jastarni na Półwyspie Helskim
Na Półwyspie bez zmian. Jak było, tak jest i będzie słonecznie, niemal bezwietrznie i upalnie. Zupełnie jak w wakacje, które zaczną się dokładnie za 3 tygodnie. Wtedy skończy się leniwy spokój, a zacznie tzw. wysoki sezon. Będzie się działo... I dlatego już teraz prosimy o rozwagę na półwyspowej drodze i również ścieżce rowerowej - już teraz sporadycznie tworzą się tam w weekendy korki i utrudnienia, a co dopiero w pełni sezonu. Aha..., polecamy też poniższą ściągawkę, którą znaleźliśmy w Jastarni po przejściu pewnej pielgrzymki.
A stało tam tak:
- o dobrą rybę w smażalni modlimy się do św. Andrzeja Apostoła;
- żeby się kajak czy deska nie wywróciły do św. Antoniego;
- o piękną opaleniznę do św. Marii Magdaleny;
- gdy na wycieczce goni nas krowa z pewnością ochroni nas św. Pelagiusz;
- uniknąć chorób pomoże św. Regina;
- o dobre piwo, gdy go zabraknie, warto się zwrócić do św. Arnulfa. Może pomoże ;-)

Donos z dnia 01-06-2018, a dokładniej z godziny 08:44
www.SkyCamp.pl w Jastarniwww.SkyCamp.pl w Jastarni
www.SkyCamp.pl w Jastarniwww.SkyCamp.pl w Jastarni
Poranna rosa, poranne mgły, poranna plaża, poranni my..., czyli sam nie czuje jak mi sie rymuje - oto efekt porannego zaczadzenia pięknem naszego wąskiego paska piasku zwanego Helskim Rajem. A gdyby ktoś miał ochotę pooglądać nasz wąski pasek piasku z wysokości 3 kilometrów, to też da się to załatwić i to bez większych problemów. A wrażenia naprawdę i autentycznie niezapomniane...

Donos z dnia 01-06-2018, a dokładniej z godziny 08:43
Wiosna w Jastarni na Półwyspie Helskim widziane z okna OW AUGUSTYNAWiosna w Jastarni na Półwyspie Helskim widziane z okna OW AUGUSTYNA
Wiosna w Jastarni na Półwyspie Helskim widziane z okna OW AUGUSTYNAWiosna w Jastarni na Półwyspie Helskim widziane z okna OW AUGUSTYNA
Cieplutko, słonecznie i niemal bezwietrznie. Do tego spokój i cisza. Nic dziwnego, że wielu ludzi uważa maj, początek czerwca i koniec września za najpiękniejszy czas na Półwyspie. I to widać, szczególnie teraz, w długi weekend Bożego Ciała, gdy cisza i spokój jakby mniejsze....

Donos z dnia 01-06-2018, a dokładniej z godziny 08:41
Nowy miesiąc, nowe wiadomości.
Donosy z poprzednich miesięcy i lat znajdziecie Państwo w naszym przepastnym ARCHIWUM.

=======================================================

Donosy z poprzednich miesięcy znajdziecie Państwo w naszym Archiwum.

Jeśli jakakolwiek fotografia z "Donosów" jest z Twoim udziałem, a z jakichkolwiek powodów jest Ci to nie rękę, napisz na adres info@augustyna.pl. Zdjęcie zostanie natychmiast usunięte z sieci i innych nośników. Tutaj natomiast znajdziecie pozostałe zasady wykorzystania naszych zdjęć.


Początek strony

Strona główna